תחזוקת בריכת נוי – חמצן לדגים

בעידן האדריכלות המודרנית יש נטייה גדולה מאוד להכניס לתוך בנייני משרדים וגם בנייני מגורים או בתים פרטיים, בריכות נוי. הרעיון המרכזי העומד מאחורי הקמת הבריכות, הוא להביא משהו טבעי, זורם שמכניס את הטבע אל המבנה. בדרך כלל ממקמים את בריכות הנוי בכניסה, חצר פנימית או מבואה.

גם בבניינים ציבוריים זה מקובל וזה נותן איזה שהוא ייחוד טבעי למקום. בדרך כלל יש ליד הבריכות הללו פינות ישיבה המזמינות את האורחים או את העובדים לשבת ולהירגע, לשמוע את קול פכפוך המים וליהנות מהפסקה מלאת אנרגיה.

אבל בריכות נוי צריך לנקות ולתחזק כל הזמן. תחזוקת בריכת נוי היא מומחיות מיוחדת של חברות המספקות שירותי ניקיון ותחזוקה ויש חברה אחת מומלצת לזה בהרצליה. שמתמחה בתחזוקת בריכת נוי.

איך מתחזקים בריכות נוי?

בריכות נוי עשויות מפיברגלס, מבטון, מיריעות וגם מפיויסי. אפשר לעצב אותן בכל צורה וגודל. חשוב מאוד להחליט איזה בריכת נוי רוצים. האם יהיו בה רק פרחי מים או גם דכים, האם רוצים לשלב מפל?

ההגדרה של בריכת הנוי היא זו שתוביל לבחירתם של דגים מזן מסוים המתאימים לצמחים. יש גם סוגי דגים שלא ניתן לגדלם יחד עם צמחי מים ולכן תכנון והקמת הבריכה יהיה קודם להקמה. בריכת נוי ממקמים בדרך כלל בכניסות של מבנים, אם זה בכניסה ויש שם עצים, חשוב לא להקים אותה ליד עצים נשירים משום שהעלים שלהם עלולים לנשור לתוך המים ולהירקב, דבר שיכול להפריע לתהליך תחזוקת בריכת נוי.

תחזוקת בריכות נוי נועדה לנקות את הבריכה.

להרחיק את הבקטריות מהבריכה בעזרת תחזוק בריכת נוי

"בוצה" הם משקעים של חומר מוצק הנוצר בתוך בריכת נוי. כאשר מבצעים תחזוקת בריכת נוי, חשוב מאוד לנקות את הבריכה מהבוצה הזו ואת הטיפול הזה עושים אחת לשנה. החומרים המוצקים הללו מפתחות בקטריות אשר משחררות רעלים ועלולות לפגוע בדגים. אחת לחודש יש לנקות את הפילטר. יש בריכות שהפילטר שלהן מנקה את עצמו. בדרך כלל פותחים את הפילטר, שולפים את הספוגים והם נשטפים בצינור לחץ. התחזוקה כוללת גם תחזוקת משאבות מים וטיפול באבנית המצטברת בה.

כדי לבצע ניקיון כזה דרושה מומחיות של חברה מקצועית לניהול ואחזקת מבנים, אייל ניהול ואחזקה המתמחה בניהול נכסים מסחריים, ניקיון משרדים במרכז ועוסקת גם בתחזוק בריכות נוי – מוזמנים ליצור עמנו קשר: 077-5305601

עוד מאמרים שיעניינו אותך

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

בעולם המודרני המשרד שלכם הוא כרטיס הביקור החשוב ביותר שלכם, וישנה חשיבות משמעותית לרושם שאתם משאירים על הלקוחות שבאים לפגוש אתכם במשרד. על-מנת להשאיר רושם

לקריאה >
שירותי ניקיון למשרדים קטנים

שירותי ניקיון למשרדים קטנים

שירותי אחזקה וניקיון למשרדים קטנים המשרד שלך הוא הפנים של העסק, רושם ראשוני של משרד נקי ומסודר הוא כלל חובה כדי לתת חוויה חיובית ללקוחות

Read More »

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

בעולם המודרני המשרד שלכם הוא כרטיס הביקור החשוב ביותר שלכם, וישנה חשיבות משמעותית לרושם שאתם משאירים על הלקוחות שבאים לפגוש אתכם במשרד. על-מנת להשאיר רושם

Read More »

להצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם