אייל שירותי ניקיון ואחזקה

שירותי ניקיון ואחזקה למשרדים

החברה מתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה מתקדמים ואיכותיים לחברות וארגונים.

אנו מספקים פתרונות ניקוי ואחזקה שוטפת עבור הסקטור המסחרי ומעניקים בהתמדה ונחישות שירות פרימיום למספר רב של לקוחות בולטים במשק הישראלי , בין לקוחותינו חברות הייטק רבות , אולמות תצוגה , קליניקות ומשרדים רבים. 

החברה מתמחה במתן פתרונות ניקוי מהקלים והפשוטים עד למורכבים ביותר.

לא פלא שהחברה ביצעה מספר רב של עבודות ניקוי וחיטוי מיוחדות בחללים רגישים תוך כדי שימוש בחומרים מיוחדים , חלקם קשים ומורכבים לביצוע בשעות לא קונבנציונאליות.

שירותי ניקיון ואחזקה שאנו מציעים יעמידו לרשותכם צוות מקצועי שיהיה אמון על כל צורכי התחזוקה במשרד שלכם. ניתן להתאים בקלות את שעות העבודה ודרכי העבודה כך שישתלבו בקלות בשגרת המשרד, כדי שנוכל להקל על שגרת יומכם ללא הפרעות.

במסגרת שירותי ניקיון ואחזקה במשרד שלכם, נשמח לבנות עבורכם ויחד אתכם תוכנית מפורטת כדי שנוכל להביא בפניכם את התוצאות הטובות ביותר. נשמח ללוות אתכם בסיוע של צוות המורכב מאב בית, מנהל אחזקה, עובדי ניקיון ואף שירותי אבטחה, כדי שתוכלו ליהנות מחבילת שירותי ניקיון ואחזקה כוללת, כמו גם משירות יעיל ומסור בכל עת.

ניקיון משרדים בתל אביב
ניקיון משרדים

שירותים נלווים

אחד המרכיבים החשובים בתחזוקה השוטפת הינם שירותי ניקיון.
הניקיון הינו הבולט בנראותו כלפי חוץ. 

שמירה על ניקיון הבניין הכרחית ובלתי ניתנת לפשרות, כמו כן, חדר מדרגות נקי, חדר אשפה, שבילי כניסה, מעלית ועוד, חייבים טיפול ניקיון הולם.

בין היתר אנו מבצעים התאמת תוכנית עבודה ברמה יומית, שבועית, חודשית, רבעונית בהתאם לדרישות ובהתאם לתקציב. 

ביצוע כל עבודות הניקיון באמצעות כלי ניקוי וחומרי ניקוי מהמתקדמים ביותר.

משרד נקי ומטופח יוצר סביבת עבודה נעימה ומרגיעה, המביאה לרמת שביעות רצון גבוהה בקרב העובדים. שירותי ניקיון ואחזקה הניתנים על בסיס יומי או שבועי יאפשרו לכם להתמקד בעבודתכם ללא קושי, אנו כבר נדאג לכל השאר. בנוסף, משרד נקי מונע הפרעות לא רצויות במהלך יום העבודה הפוגמות באיכותו. באמצעות שכירת שירותי צוות ניקיון ואחזקה, אתם שומרים גם על בריאות כל הנוכחים במשרד מפני הצטברות אבק ואפילו חיידקים.

יתרון נוסף משמעותי ביותר שמביאים עמם שירותי ניקיון ואחזקה ברמה גבוהה, היא שמירה על מראה מקצועי גם בפני גורמים חיצוניים המגיעים למשרד עבור פגישות. ניתן לקבל גם שירות ניקיון ממוקד עבור חדרי הישיבות לפני מועדים חשובים. המראה המצוחצח של המשרד יבטיח רושם ראשוני מוצלח שבתורו יפתח את הצוהר לשיתופי פעולה מועילים.

שירותי ניקיון ואחזקה

בעידן המודרני של היום, כשהשקעה בלימוד ורכישת מקצוע נכסף ומכניס היא מטרתם של צעירים רבים בישראל, גם ההשקעה בפיתוח הקריירה לאחר גמר הלימודים, היא תמידית ולאורך זמן ומלווה אותנו שנים ארוכות, תוך כדי הקמת המשפחה. 

לעתים המשפחה כולה נתרמת למען מינוף הקריירה של אחד מבני הזוג בין אם זה במעבר לעיר חדשה בעקבות הצעת עבודה חלומית או רילוקיישן לחו”ל למספר שנים מטעם חברת הייטק ועוד.

היום מקובל לראות אנשים רבים מבלים יותר שעות במשרדים במקומות העבודה שלהם והמשרד הופך לבית שני עבורם.

כשהמשרד הופך לבית שני או ראשון לרבים מאיתנו אנחנו זקוקים שיספק לנו סביבת עבודה נקייה, נעימה ונוחה ככל האפשר. 

על מנת לשמר אווירת עבודה נעימה מזמינה וידידותית עבור העובדים, עסקים רבים נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה במתן שירותי ניהול ואחזקת מבנים כולל שירות ניקיון שוטפים של בניינים.

אילו שירותי ניקיון מספקת חברת אחזקת מבנים?

חברה המספקת שירותי ניקיון ואחזקה שוטפת, דואגת בין היתר לעבודות חיטוי וניקוי מיוחדות בחללים רגישים תוך שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים ואף מספקת שירותי ניקיון בשעות לא קונבנציונליות מותאמות ללקוח.

החברה דואגת בין היתר:

  • לתחזוקה וניקיון קבוע של חדרי מדרגות בבניין
  • חדרי האשפה
  • שבילי הכניסה אל הבניין 
  • המעליות ועוד

ניתן לקבל תכנית עבודה ברמה יומית או שבועית וגם חודשית ורבעונית בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו.

ניקיון משרדים היא עבודה מורכבת, ראשית כל מאחר ומשרדים מאוישים שעות רבות ביממה ועל ידי מספר רב של הלקוחות הנכנסים, שיכולים להגיע למאות ביום. 

החללים המשותפים לאנשים רבים נוטים להתלכלך יותר וניתן לראות זאת בחדרי ישיבות, מטבחים משותפים ,חדרי שירותים ועוד. 

גם האחריות על ניקיון החללים בדרך כלל עוברת מאחד לשני ואינה מתבצעת על הצד הטוב ביותר בזמנים קבועים וברצף הנדרש על מנת לתחזק מקום עבודה נקי ונעים.

שירותי ניקיון
ניקיון משרדים במרכז – זה אנחנו

היכן ניתן להשיג חברת שירות ניקיון ואחזקה?

באם אתם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, בעלת וותק וניסיון המפעילה צוות אחראי, ואיכותי ניתן בקלות לאתר חברה כזאת באינטרנט.

כנסו לאתר שלה, קראו תגובות והמלצות לקוחות והתרשמו ממגוון שירותי הניקיון שהיא מספקת.

ניתן לקבל המלצות ומומלץ גם לקבוע פגישה ולהתרשם באופן אישי מהשירות ולקבל הצעת מחיר עבור מהשירותים הנדרשים למקום העבודה שלכם. 

ללא ספק תרגישו בשינוי תוך זמן קצר, המשרד יהיה מקום נקי ורענן, מזמין לשהות בו בשעות העבודה, וגם חללי השירות המשותפים יהיו מקום בו תרגישו בבית. 

החברה מספקת שירותי ניקיון משרדים בתל אביבניקיון משרדים בהרצליה ובערים נוספות במרכז.

להצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם