חברת ניקיון משרדים בהרצליה

בשני העשורים האחרונים נבנו באזור הרצליה ובהרצליה פיתוח עשרות מגדלי משרדים ואלה מן הסתם גם דורשים ניקיון ותחזוקה. בין השאר אפשר למנות את בניין “החושלים”, “בית מור הרצליה”, בית רוגובין, בית קבוצת דלק ועוד. כל הבניינים הללו כוללים שטחי מסחר ומשרדים. בכל אחד מהם חניון תת קרקעי. ניקיון של מגדל כזה דורש התייחסות הן למשרדים עצמם והן לשטחים הציבוריים. לעתים יש גם גינה קטנה באמצע המגדל, עציצים ועוד. במגדל משרדים יש שטחים עצומים לניקיון. לובי, מעליות, מסדרונות, וכמובן כל החדרים המהווים את שטחי המשרדים. הרבה פעמים ישנם משרדים עם פרקטים, יש שטיחים בבניין או פינות ישיבה שגם הן ראויות לניקיון. כדי לנקות בניינים בסדר גודל כזה, חייבים להעסיק חברה שמעניקה שירותי ניקיון משרדים בהרצליה. נגישה וזמינה גם למקרים דחופים אם מתקיימים.

חברת ניקיון משרדים בהרצליה מאמינה בהשפעת הניקיון על הלקוחות

אנשים ששוכרים משרדים אם מדובר בבעלי עסקים וחברות שונות, רוצים לשמור על הניקיון במשרד שלהם שכן זה כרטיס הביקור שלהם. אם הניקיון איננו מושלם והלקוחות שלהם נתקלים בלכלוך בתוך המשרד, אין ספק כי זה פוגע ברושם ובתדמית של המשרד. לכן ניקוי של בנייני משרדים יכול להיעשות רק על ידי חברה גדולה ורצינית, שמעסיקה צוותים של אנשי מקצוע בתחומם. כאשר מדובר בבניינים באזור הרצליה והרצליה פיתוח חשוב למצוא חברה לניהול ואחזקת מבנים שמספקת שירותי ניקיון משרדים בהרצליה, שיש לה צוותים של עובדים ואשר מסוגלת להרים פרויקטים של ניקיון מגדלי משרדים.

כל בניין משרדים צריך חברה לניקיון משרדים

בכל בניין משרדים היום יש שם קומת שירותים ומטבחונים המשויכים למקומות מסוימים. מעבר לניקיון של השטחים הציבוריים בין משרד למשרד, יש גם לדאוג לתחזוקה וניקיון של השטחים הללו. יש מסדרונות בהם יש למשל שטיחים ולכן צריך לדאוג להשתמש בחומרי הניקוי שלא יגרמו נזק לשטיחים. כאשר מדובר בפרקטים גם צריך לדאוג ולהשתמש בחומרי ניקוי השומרים על מראהו של הפרקט. חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים מנקים פעמים רבות לא רק את השטחים הציבוריים כי אם גם את המשרדים עצמם ועושה זאת בצורה מקצועית השומרת על ניקיון המשרד והנכס כולו. למידע נוסף על שירותי ניקיון >> אייל ניהול ואחזקה מספק שירותי ניקיון משרדים בתל אביב, וניקיון משרדים במרכז.

שאלות נפוצות:

מחקרים מלמדים כי משרד נקי יכול לשפר משמעותית את ביצועי העובדים ואף מעניק רושם טוב על לקוחות פוטנציאליים

החברה שלנו פועלת באזור הרצליה והסביבה. מוזמנים להיכנס למידע נוסף >>

המחיר תלוי בסוג הבניין, בכמות המשרדים, התכיפות ועוד. למידע נוסף כנסו >>

כתיבת תגובה

Call Now Button