אייל שירותים נלווים

שירותים נלווים

 

עבודות חשמל

בחברה מועסקים חשמלאים מוסמכים בעלי ניסיון רב שנים.
טיפול בלוחות חשמל, התקנת שעונים, מפסקים, איתור תקלות חשמל, תיקון קווי חשמל וקצרים, החלפת גופי תאורה ועוד.

אינסטלציה

תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה, 
החלפה או תיקון צינורות שבורים, איתור נזילות, ניקוי מאגרי שתייה, טיפול ברשתות השקייה, ניקוי פסולת בצינורות, טיפול בבורות ביוב כולל משאבות ועוד.

שירותי דלפק ומודיעין

הצבת אנשי דלפק ומודיעין מנוסים ומיומנים בעלי יחסי אנוש מצוינים ומתאימים.
עובדים יצוידו במדים הולמים ותג שם לצורך ייצוגיות מושלמת.

שירותי דלפק ומודיעין 

היום עם התפתחות ענף הבנייה בישראל, בנייתם של בנייני המגורים כבר מזמן לא מסתיימת בשלוש ארבע קומות, לאור הצמצום בקרקע זמינה לבנייה ולאור הצורך הבלתי נמנע של ערים וישובים להתפתח, לגדול ולהתחדש.

היום בונים שכונות של בניינים רבי קומות ואף ניתן לראות ערים חדשות הבנויות משכונות בניינים רבי קומות כגון חריש לדוגמא. 

בערי המרכז ובכל מקום ניתן לראות היום בנייה של בניינים רבי קומות המשמשים למגוון רחב של אוכלוסיות וגם ניתן לראות היום מגדלי יוקרה רבי קומות. 

החיים ברבי קומות יכולים להיות איכותיים ונפלאים, כשהתחזוקה והניהול של הבניין היא ברמה גבוהה ונעשית על ידי אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים. 

אילו שירותי ניהול ואחזקת בניינים קיימים ?

חברות ניהול ואחזקת בניינים מספקות מגוון רחב ביותר של שירותים המקיפים את כל צרכיו של הבניין ושל דייריו. 

בין היתר כולל השירות הניתן על ידי חברת הניהול גם שירותי דלפק מודיעין, שירותי אבטחה ושמירה ועוד.

מהם שירותי דלפק ומודיעין ?

היום ניתן לראות שירותי דלפק ומודיעין בכל בניין משרדים רב קומות ובבניינים רבי קומות בכלל, שירותי דלפק ומודיעין הינם חיוניים ביותר ואף הכרחיים בבניינים המשרתים כמות אוכלוסייה גדולה ובטח בנייני משרדים בהם מגוון רחב של עסקים שונים. 

בקומת הכניסה של כל בניין משרדים גדול תמצאו דלפק מודיעין שיקל עליכם למצוא את בית העסק או המשרד אליו פניכם מועדות. 

היום מקובל ונפוץ שירות דלפק ומודיעין גם בבתים רבי קומות. השירות ניתן על ידי אנשי דלפק ומודיעין מנוסים ובעלי יחסי אנוש מעולים, במדים ייצוגיים ובחיוך מזמין הם נכונים לעזור לכל הנכנס בשערי הבניין על מנת שיגיע ליעדו ללא תקלות וללא התרוצצות מיותרת בין קומות הבניין.

כדאי ומומלץ לשקול ברצינות לשכור שירות של דלפק ומודיעין בכל בניין מגורים מרובה דיירים.

מאחר והשירות יכול להינתן בדרך כלל עשרים וארבע שעות ביממה, ולספק תחושת ביטחון והגנה עבור משפחות עם ילדים שיוצאים וחוזרים מאוחר בלילה, או בודדים החיים בגפם, ומעבר ליחסי אנוש טובים עם הדיירים.

השירות של דלפק ומודיעין מייצר במקרים רבים גם שירותי הודעות פנימיים בין הוועד לדיירי הבניין ובין הדיירים עצמם, וגם עזרה באיתור שירותים חיצוניים ועוד.

איך משיגים שירותי דלפק ומודיעין ?

באם אתם גרים בבניין רב קומות ומרובה דיירים ואתם מעוניינים להתקשר ולקבל שירות של דלפק ומודיעין, תוכלו היום בקלות וביעילות להתרשם באתר האינטרנט של חברת ניהול ואחזקת בנייני משרדים ולבדוק המלצות נוספות ואף להתקשר ולברר מחירים, בקלות וביעילות מהבית.

.

 

תחזוקה למערכות אש

עמידה בכל התקנים וקיום הבדיקות:
• תחזוקת רכזת גילוי אש
• תחזוקת מערכת ספרינקלרים
• תחזוקת ציוד לכיבוי אש
• תחזוקת משאבות כיבוי אש

תחזוקת מערכות מיזוג אוויר

תחזוקה מונעת תקופתית לכל סוגי מערכות מיזוג האויר באמצעות קבלני משנה הטובים בתחום.
• צ’ילרים.
• Package box.
• Water source.

תחזוקת מערכות מיזוג

הבנייה של בניינים רבי קומות הרווחת היום בישראל, מצריכה ניהול ותחזוק שוטף ויעיל של מערכות הבניין השונות כגון מערכות החשמל השונות,מערכות מיזוג האוויר, מערכות האינסטלציה, הגז, החימום והקירור ועוד.

על מנת לשמר ולטפח את הבניין שיהיה נעים לדיור ולעבודה נדרש לטפל באופן שוטף ונדרשת תחזוקה מונעת לכל המערכות המורכבות המשרתות את הבניין ודייריו.

היות וברוב הבניינים החדשים החלונות הם עבור שימוש באור טבעי ופחות עבור כניסת אוויר מבחוץ, תחזוקת מערכות מיזוג רציפה שוטפת ותקינה היא חיונית ביותר עבור שמירה על הטמפרטורה המתאימה, והאוויר הנקי הזורם בחללי הבניין.

מהי תחזוקת מערכות מיזוג ?

מערכות מיזוג כמו כל מזגן זקוקות לרענון תקופתי, לשמירה על תקינות פעילותן ולשמירה על פילטרים נקיים למען זרימה תקינה של אוויר בצינורות ובתעלות, ולמען לחצים נכונים של גז במידה הנכונה.

בעבור פעילות רציפה ותקינה של מערכת מיזוג האוויר נדרש טיפול תחזוקתי שוטף ותקופתי.

על מנת למנוע תקלות כדאי ומומלץ לשקול להיעזר בשרותיה של חברה מקצועית ואחראית המספקת תחזוקת מערכות מיזוג באופן יעיל ואיכותי.

במשרדים, במפעלים, באולמות ובמבנים רבי קומות, פועלות בדרך כלל מערכות מיזוג מורכבות יותר הנדרשות לפעולה רציפה במשך רוב שעות היממה.

לכן נדרשות בדיקות תקופתיות על בסיס קבוע לתחזוקה שוטפת ולמניעת תקלות ואף להפחתת הבלאי.

מהן מערכות מיזוג אוויר גדולות ?

ישנן מספר סוגים של מערכות אוויר גדולות, כגון מערכות VRF הפועלות על בסיס גז ולהן נדרשת תחזוקה של היחידה החיצונית והיחידות הפנימיות על מנת שיתנו תפוקה רצויה תוך חיסכון מרבי בחשמל.

ישנן מערכות מיזוג צ’ילרים – הפועלות על בסיס מים, אלה הן מערכות מיזוג גדולות הדורשות טיפול שוטף ומקצועי.

הן מערכות יקרות שכדאי לשמור על תחזוקה שוטפת שלהן שתשמור על אורך חייהן. 

במערכות אלו נדרשת החלפת חלקים, ניקוי המערכות, בדיקת המערכות וטיפולים יזומים במהלך השנה.

היכן ניתן להשיג שירות של תחזוקת מערכות מיזוג ?

השירות של תחזוקת מערכות מיזוג ניתן על ידי חברות מקצועיות של מערכות מיזוג אוויר אותן ניתן לאתר בקלות וביעילות באתר האינטרנט ולהתרשם מפרטי החברה, מהמלצות ואף כדאי להזמין פגישת היכרות להתרשמות מקצועית ולקבלת הצעות מחיר.

חברה המתמחה בתחזוקה שוטפת של מערכות מיזוג אוויר, מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה, ומספקת שירותים נלווים ומענה זמין ומהיר לכל קריאה בנוסף לתחזוקה השוטפת של מערכות מיזוג האוויר.

חברת תחזוקה של מערכות מיזוג אוויר מתמחה בין היתר בתחזוקת יחידות צ’ילרים, מערכות מיזוג מרכזי, מזגנים עיליים, פנקולים ועוד.

תחזוקת בריכות

• תחזוקת בריכות נוי אקולוגיות.
• תחזוקת בריכות שחייה .
• תחזוקת בריכות שיקוף.
• טיפול במשאבות ואספקת החומרים הדרושים.

ניקוי חלונות בגובה

ניקיון חלונות בגובה על ידי עובדים מיומנים באמצעות המכשור והחומרים הטובים והחדישים ביותר.
לעובדים היתרי עבודה בגובה כנדרש בחוק.

ניקיון חלונות בגובה 

שירותים נלווים – היום בעידן האדריכלות המודרנית, ניתן לראות בנייני מגורים רבים וגם בנייני משרדים מוקפים בחלונות רבים, השימוש באור טבעי היום פופולרי ויעיל בחסכון באנרגיה. 

בנייני מגורים ובנייני משרדים מרובי חלונות נדרשים לפתרונות ניקיון בעבור השמירה על ניקיונם של החלונות הרבים ושמירה על מראה מטופח לבניין.

היכן משיגים שירות ניקיון חלונות בגובה ?

היום ניתן להשיג שירותים נלווים של ניקיון חלונות בגובה על ידי חברות אחזקה וניהול מבנים, המספקות פתרונות אחזקה וניהול שוטף של בנייני מגורים, בנייני משרדים ומבנים בכלל. 

חברות אלה מספקות גם שירותי גינון, אבטחה ואחזקת כל צרכי הבניין כולל שירותי ניקיון חלונות בגובה

מהו שירות ניקיון חלונות בגובה ?

ההיקף הרחב של בנייה לגובה בארץ יצר צורך בפתרונות ניקיון מתקדמים. ניקיון חלונות בגובה היא מקצוע הכרוך בסיכון של עבודה בגובה רב עד מאה מטר ויותר, נדרשת מיומנות וידע רב לביצוע יעיל של המשימה.

שירותים נלווים של ניקיון חלונות בגובה מבוצע על ידי צוותים מיומנים ומקצועיים בפיקוח שוטף, עבור כל סוגי המבנים והחלונות ומותאם לתנאי השטח והבטיחות הנדרשים. 

השירות כולל שימוש בפיגומים תלויים וממוכנים וכן ניקיון על ידי סנפלינג חבלים ובעזרת מערכות שטיפה בלחץ וגם במות הרמה.

מהו ניקיון חלונות בגובה בעזרת במות הרמה ?

הפתרון של במות הרמה עבור ניקיון חלונות בגובה מבוצע על ידי במות הרמה אותן משלשלים מגג הבניין או מרימים בעזרת מנוף מהקרקע בהתאם לצורת הבניין וגובהו. 

צוות הניקיון נמצא על במת הרמה בתוך סל בטיחותי המורם לאורך קירות המבנה ומאפשר להם עבודת ניקיון יעילה ונוחה של משטחי החלונות.

מהו ניקיון חלונות בגובה בעזרת אוסמוזה הפוכה ?

אוסמוזה הפוכה היא שיטה נוספת עבור ניקיון חלונות בגובה, זוהי טכנולוגיה מתקדמת המבוססת על שימוש במים טהורים ללא אבנית. כך ניתן לנקות מבנים בגובה של 20 מטרים. 

את עבודת הניקיון באוסמוזה הפוכה מבצעים מהקרקע בבטחה וללא פלישה לפרטיותם של העובדים בבניין. 

המפעיל נעזר בטלסקופים מיוחדים וניקוי החלונות כולל גם את הפרופילים ,את מסגרות החלונות, קירות וחיפויים חיצוניים וגם פנימיים. 

ואף תקרות זכוכית ואלמנטים נוספים בגובה.

היכן משיגים שירותי ניקיון חלונות בגובה ?

את ה- שירותים הנלווים של ניקיון חלונות בגובה ניתן להשיג בקלות באתר האינטרנט של חברה מקצועית המתמחה בפתרונות של תחזוקה וניקיון חלונות בגובה. 

חברה המתמחה בניקיון חלונות בגובה הינה בעלת ניסיון וותק רב שנים, החברה מספקת פתרונות ניקיון בגובה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות המותאמות ללקוח ולבניין הנדרש. 

ניהול פיננסי שוטף

• שירותי גבייה.
• דוחות הוצאות והכנסות.
• ליווי משפטי וטיפול בסרבני טיפול.
• התנהלות מול ספקים ונותני שירות.

שירותי שמירה

שירותי השמירה יסופקו ע”י קבלן משנה.
בין השירותים: שומרים, מאבטחים עם נשק ומאבטחים ללא נשק.

בזכות האמינות

בזכות הצוות

בזכות המהירות

בזכות האחריות

להצעת מחיר מהירה השאר עכשיו שם וטלפון בטופס​