ניקיון משרדים קטנים

עמוד הבית ניקיון משרדים קטנים

ניקיון משרדים קטנים

עמוד הבית ניקיון משרדים קטנים

התחרות בשוק הישראלי קשה. אנחנו מדינה קטנה עם שאפתנים רבים. יותר ויותר חברות גדולות צומחות והמשרדים הקטנים נאבקים לשמר את העובדים הגדולים. אם בעבר היה ניקיון היה הכרחי כצעד נוסף לשמירת העובדים מרוצים. כיום בעידן הקורונה בחירת חברת ניקיון ואחזקת מבנים מקצועית שתדאג לשמור על המשרד שלכם מצוחצח ומאוורר יכולה אפילו להיות הבדל בין משרד מתפקד למשרד בבידוד. בהמשך לגל השני של מגיפת הקורונה הפוקד אותנו בימים אלו אנחנו חברת אייל ניהול ואחזקה, חברה לניקיון ואחזקה הפועלת במאות מבנים ומשרדים ברחבי הארץ, אספנו עבורכם טיפים לניקיון המשרד בימי מגיפת הקורונה.

מה הוא הבדל בין נקי למצוחצח

כחברה המעניקה  שירותי ניקיון ושירותי ניקיון משרדים בתל אביב, העיר ללא הפסקה. אנו מאמינים כי ניקיון יש לתחזק. משרדים רבים בוחרים להשתמש בשירותי הניקיון אחד לשבוע או שבועיים. ניסיונו מלמד כי תדירות של פעמיים בשבוע יכולה להיות ההבדל בין משרד מטונף למשרד מצוחצח. העלויות לא בשמיים והבדל ניכר לא רק בעיניים.

גם בניקיון חשוב להישאר מעודכנים – אנחנו בחברת אייל ניהול ואחזקה דואגים לציוד ולחומרי הניקיון המתקדמים ביותר בעבור לקוחותינו. אנו מציידים את העובדים שלנו בציוד וחומרי הניקוי המתקדמים ביותר. זה חוסך לעובדים עבודה קשה וחוסך לכם זמן וכסף.

גם בניקיון זה הכל תלוי בפרטים הקטנים – ניקיון שוטף הוא הרבה מעבר להעביר סמרטוט לח על הרצפה. אנו דואגים לנקות ניקיון דקדקני עם דגש על הפרטים הקטנים שהופכים את סביבת העבודה מנקייה למצוחצחת.

קצת על עצמנו נספר – אייל ניקיון משרדים קטנים

חברתנו מעניקה פתרונות ניקוי ואחזקה שוטפת עבור הסקטור הפרטי והמסחרי בין לקוחותינו חברות הייטק רבות, אולמות תצוגה, קליניקות ומשרדים רביםברחבי הארץ. צוותי הניקיון שלנו דואגים לשמור על סביבת עבודה נקייה והייגיינית בחדרים השונים במשרדכם תוך כדי שימוש בכלי ניקוי וחומרי ניקיון איכותיים ויעילים.הצוות שלנו ידאג לנהל, לתחזק, לנקות ולשפר את נראות הנכס, על מנת שלנכס המסחרי יוענק התו הסגול.

איך אנחנו עושים זאת? ניקיון ותחזוקת נכס מסחרי מכל סוג היא משימה שהמורכבות שלה דורשת ידע רב בתחומים שונים. אנו דואגים להישאר מובילים בתחומים הרלוונטים לנכס שלכם, לאתר את הנורה החסכונית ביותר בחשמל, את חומרי וכלי הניקוי היעילים והחדשנים ביותר וכדומה. חברתינו בעלת ניסיון רב בעבודות ניקוי וחיטוי מיוחדות בחללים רגישים תוך כדי שימוש בחומרים מיוחדים ברוח תקופת הקורנה.

אייל ניהול ואחזקה מספק גם שירותי ניקיון משרדים בהרצליה וניקיון משרדים במרכז.

יתרונות של חברה לאחזקת מבנים 
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!