מאמרים
דף הבית ניקיון משרדים במרכז
מאמרים
דף הבית ניקיון משרדים במרכז
שירותי ניקיון למשרדים
ניקיון משרדים במרכז

שירותי ניקיון למשרד הם הרבה יותר ממנקה שמעבירה סמרטוט פעם בשבוע. העובדים שלך מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. מחקרים מלמדים כי משרד נקי ואסתטי יכול לשפר פלאים את ביצועי העובדים. עובד מרוצה פירושו עובד נאמן שמחזיר ומעניק למשרד. ניקיון המשרד חשוב בימים אלו בהם מגיפת הקורונה משתוללת. ניקיון ושמירה על הגיינה אישית של עובדיה החברה משמעותה בריאות העובדים והישרדות כלכלית. חברתנו מעניקה פתרונות ניקוי ואחזקה שוטפת עבור הסקטור המסחרי בין לקוחותינו חברות הייטק רבות, אולמות תצוגה, קליניקות ומשרדים רבים באזור מרכז הארץ. צוותי הניקיון שלנו דואגים לשמור על סביבת עבודה נקייה והייגיינית בחדרים השונים במשרדכם תוך כדי שימוש בכלי ניקוי וחומרי ניקיון איכותיים ויעילים.

הניקיון מתחיל במשרד?

תנופת הבנייה במרכז הארץ והיצע הגבוה של מבני תעשיה בהם משרדים מצריכה מכם בעלי הנכסים להישאר בחוד החנית. ניהול ואחזקת מבנים נכון עבור הנכס שלכם יכול להיות ההבדל בין מגדל משרדים מבוקש לנכס ריק ושומם. בין היתר הניקיון ותחזוקת הבניין השוטפת היא זו שמושכת אליה את הלקוחות הנכונים עבור הנכס שלך.  כיצד נכון לנהל בניין משרדים? אנו מאמינים בשיטת הניהול הכולל כלומר השירותים שלנו כוללים תוכנית שנתית שמאפשרת לשמר, לייעל ולשפר את תשתיות הנכס שלכם. הצוותים שלנו כוללים: אב בית, מנהל אחזקה, חשמלאי, עובדי ניקיון. הכל מרוכז ומנוהל בעזרת מערכת ניהול ממוחשבת מהמתקדמות בשוק. תפקידנו הוא לחשוב על הטוב ביותר עבור הנכס שלכם מהמנורה בשביל הכניסה ועד לאשפה בחניה.

כל אחד יעשה את מה שהוא הכי טוב בו

נטבח נוסף בעבודה השוטפת שלנו היא ניהול מרכזים מסחריים גם פה אנו מספקים שירותי ניהול, ניקיון ותחזוקה בעבור הנכס כולו. במרכז מסחרי ישנם עסקים ותחומים ומגוונים לכן יש צורך בשירותי שונים ומגוונים. כל נושא תחזוקת הנכס הוא תחת מטריית הניהול שלנו. תפקידנו הוא להעניק שירות חכם, חדשני ויעיל תחת מטריה אחת המבטיחה לבעל הנכס שקט תעשייתי ופריחה.

איך אנחנו עושים זאת? ניקיון ותחזוקת נכס מסחרי מכל סוג היא משימה שהמורכבות שלה דורשת ידע רב בתחומים שונים. אנו דואגים להישאר מובילים בתחומים הרלוונטים לנכס שלכם, לאתר את הנורה החסכונית ביותר בחשמל, את חומרי וכלי הניקוי היעילים והחדשנים ביותר וכדומה. חברתינו בעלת ניסיון רב בעבודות ניקוי וחיטוי מיוחדות בחללים רגישים תוך כדי שימוש בחומרים מיוחדים ברוח תקופת הקורנה.

אייל ניהול ואחזקה מספק גם שירותי ניקיון משרדים בהרצליה וניקיון משרדים בתל אביב

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

Call Now Button