ניקיון משרדים במרכז

ניקיון משרדים במרכז

שירותי ניקיון למשרד הם הרבה יותר ממנקה שמעבירה סמרטוט פעם בשבוע. העובדים שלך מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. מחקרים מלמדים כי משרד נקי ואסתטי יכול לשפר פלאים את ביצועי העובדים. עובד מרוצה פירושו עובד נאמן שמחזיר ומעניק למשרד. ניקיון המשרד חשוב בימים אלו בהם מגיפת הקורונה משתוללת. ניקיון ושמירה על הגיינה אישית של עובדיה החברה משמעותה בריאות העובדים והישרדות כלכלית. חברתנו מעניקה פתרונות ניקוי ואחזקה שוטפת עבור הסקטור המסחרי בין לקוחותינו חברות הייטק רבות, אולמות תצוגה, קליניקות ומשרדים רבים באזור מרכז הארץ. צוותי הניקיון שלנו דואגים לשמור על סביבת עבודה נקייה והייגיינית בחדרים השונים במשרדכם תוך כדי שימוש בכלי ניקוי וחומרי ניקיון איכותיים ויעילים.

ניקיון משרדים

ניקיון משרד מתחיל במשרד?

תנופת הבנייה במרכז הארץ והיצע הגבוה של מבני תעשיה בהם משרדים מצריכה מכם בעלי הנכסים להישאר בחוד החנית. ניהול ואחזקת מבנים נכון עבור הנכס שלכם יכול להיות ההבדל בין מגדל משרדים מבוקש לנכס ריק ושומם. בין היתר הניקיון ותחזוקת הבניין השוטפת היא זו שמושכת אליה את הלקוחות הנכונים עבור הנכס שלך.
כיצד נכון לנהל בניין משרדים? אנו מאמינים בשיטת הניהול הכולל כלומר השירותים שלנו כוללים תוכנית שנתית שמאפשרת לשמר, לייעל ולשפר את תשתיות הנכס שלכם. הצוותים שלנו כוללים: אב בית, מנהל אחזקה, חשמלאי, עובדי ניקיון. הכל מרוכז ומנוהל בעזרת מערכת ניהול ממוחשבת מהמתקדמות בשוק. תפקידנו הוא לחשוב על הטוב ביותר עבור הנכס שלכם מהמנורה בשביל הכניסה ועד לאשפה בחניה.

מה כולל שירות ניקיון משרד מקצועי?

במהלך היום במשרד, העבודה אינה נעצרת אך ורק בשולחנו האישי של העובד. חשבו כמה תנועה נוצרת במשרד במהלך היום. העובדים הולכים מחדר לחדר, מכינים קפה במטבחון, משתמשים בשירותים ועוד. שירות ניקיון משרד מקצועי ידאג שהמשרד יבריק בכל פינה ופינה, כולל ניקיון האבק, שטיפת הרצפות בצורה יסודית ואפילו חיטוי החלל כולו באמצעות חומרים משוכללים לניקיון מקסימלי. ניקיון משרד יכול להיעשות בכל שעות היום, בהתאם לצרכים הספציפיים של המשרד שלכם.
אם חלל המשרד אינו גדול מאוד ויש בו אנשים רבים, ניתן לבצע ניקיון משרד בשעות אחר הצוהריים והערב, כדי להקל על העומס. בחללים גדולים שבהם ישנה תנועה ערה של עובדים ולקוחות יתכן שתעדיפו לבחור בנוכחות של צוות ניקיון משרד במהלך שעות העבודה, כדי שיוכלו למנוע מלכלוך להצטבר.

ניקיון משרדים במרכז – שמירה על חזות מקצועית בלב עולם העסקים

אין ספק שבמרכז נמצא את ריכוז החללים המסחריים הגדול ביותר לעומת שאר חלקי הארץ. אלו גם המקומות שבהם ישנם יותר מפגשים עם לקוחות ושותפים לעסקים. ניקיון משרד עקבי ותכוף יציג את העסק של באור חיובי לכל מי שידרוך בחלל. כמו כן, באזורים הללו ישנה תחרות רבה ובגלל זה חשוב עוד יותר להציג חזות מקצועית ללא רבב. חברת ניקיון משרד מקצועית תוודא שלא תצטרכו לדאוג אף לא לרגע בעניין נראות המשרד. ניקיון משרד משחק גם תפקיד גדול בהשריית אווירה נעימה ונינוחה בחללי העבודה השונים כמו גם בחדרי הישיבות. השקעה בשירותי ניקיון משרד מקצועיים, היא השקעה בעסק שלכם לכל דבר ועניין.

שירותי ניקיון

ניקיון משרד – כל אחד יעשה את מה שהוא הכי טוב בו

נטבח נוסף בעבודה השוטפת שלנו היא ניהול מרכזים מסחריים גם פה אנו מספקים שירותי ניהול, ניקיון ותחזוקה בעבור הנכס כולו. במרכז מסחרי ישנם עסקים ותחומים ומגוונים לכן יש צורך בשירותי שונים ומגוונים. כל נושא תחזוקת הנכס הוא תחת מטריית הניהול שלנו. תפקידנו הוא להעניק שירות חכם, חדשני ויעיל תחת מטריה אחת המבטיחה לבעל הנכס שקט תעשייתי ופריחה.

איך אנחנו עושים זאת? ניקיון ותחזוקת נכס מסחרי מכל סוג היא משימה שהמורכבות שלה דורשת ידע רב בתחומים שונים. אנו דואגים להישאר מובילים בתחומים הרלוונטים לנכס שלכם, לאתר את הנורה החסכונית ביותר בחשמל, את חומרי וכלי הניקוי היעילים והחדשנים ביותר וכדומה. חברתינו בעלת ניסיון רב בעבודות ניקוי וחיטוי מיוחדות בחללים רגישים תוך כדי שימוש בחומרים מיוחדים ברוח תקופת הקורנה.

במיוחד למשרדים ולחברות – שירותי ניקיון משרד בתל אביב ובכל הארץ בימי הקורונה

כמי שאחראים על ניקיון משרדים ושירותי ניקיון בתל אביב ובהרצליה שבמרכז, בקרית שמונה שבצפון ובבאר שבע שבדרום. אנו מודיעים לחשיבות שירותי ניקיון המשרדים בימי הקורונה. הסטנדרטים לניקיון עלו משום ששירותי ניקיון מעולים קריטיים לניהול כל משרד. המשרד חייב להיות נקי ומצוחצח בעיקר אם מדובר במשרד שבו ישנה תנועה של לקוחות. יש לשים דגש על חיטוי וניקוי משטחים משותפים כמו חדרי שירותים, מסדרונות, פינות המתנה, מטבחונים, מקררים וקולרים למים אפילו ידיות הדלתות. עסק שלא ידאג לפעול על פי חוקי הקורונה והתו הסגול מסתכן בסגירת העסק לפחות לשבועיים. אנחנו באייל ניהול ואחזקה מתמחים בניקיון משרדים ומבני משרדים אפילו ניקיון ואחזקת מבנים ומרכזים מסחריים. אנו דואגים לניקיון יסודי על מנת להבטיח ללקוחותינו ניקיון שישמור על העסק פעיל בימים טרופים אלו. הצוותים שלנו ידאגו לנהל, לתחזק, ולנקות את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם. בואו ננצח את הקורונה יחדיו. אתם תדאגו לשמירה על החוקים אנחנו מבטיחים לדאוג לניקיון.

ניקיון ואחזקת משרדים
ניקיון משרדים במרכז – זה אנחנו

ניקיון משרדים במרכז
זה אנחנו

אנחנו בחברת אייל ניהול ואחזקה מומחים בשירותי ניקיון לעסקים מכל הסוגים. כבר למעלה משמונה שנים אנו מספקים עבור לקוחתינו הרבים מגוון מקיף ורחב של שירותים תחת הכותרת “ALL IN ONE” אשר נועדו לייעל, לשמור, לשמר, לשפר ויחד עם זאת להאריך את תוחלת החיים של תשתיות המבנה שלכם. בחבריתינו אנשי מקצוע רבים מכל התחומים שתפקידם לייעץ, לתקן ולתחזק את המבנים בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי ניהול ואחזקת מבנים ושירותי ניקיון משרדים מתקדמים ואיכותיים לחברות וארגונים. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם הסקטור הפרטי והמסחרי בין לקוחותינו חברות הייטק רבות, אולמות תצוגה, קליניקות ומשרדים רבים ברחבי הארץ. הצוותים שלנו ידאגו לנהל, לתחזק, ולנקות את הנכס שלכם בצורה הטובה ביותר. אנו מאמינים בהענקת שירות מעולה ומקצועי ללקוחות שלנו בימים טרופים אלו. הצלחה של הלקוח היא הצלחתינו. תפקידנו כחברה העוסקת בניהול, אחזקה ושירותי ניקיון לעסקים הוא לדאוג שהמשרד שלכם יעסוק בעיסוקיו ואנחנו נדאג לכל השאר.

אייל ניהול ואחזקה מספק גם שירותי ניקיון משרדים בהרצליה וניקיון משרדים בתל אביב.

שאלות נפוצות

מחקרים מלמדים כי משרד נקי יכול לשפר משמעותית את ביצועי העובדים ואף מעניק רושם טוב על לקוחות פוטנציאליים

אנו מעניקים שירותי ניקיון מנתניה עד לראשון לציון .

העלות נגזרת משעות העבודה הנדרשות, נגישות האתר לתחבורה ציבורית, שעות פעילות המשרד, גודל המשרד ועוד מספר פרמטרים.

להצעת מחיר מהירה